Logo.jpg

Podpora projektů: 2201050185/2010

IBAN:CZ2120100000002201050185

Victims of Wars Aid

Pomoc v oblastech zasažených válečnými konflikty

Adopce na dálku

IMG-20210504-WA0016.jpg
Narek ve svých dvou letech sáhl na odkryté elektrické vedení. Po převozu do nemocnice byl resuscitován, ale ztratil své vnímání. Vidí i slyší, reaguje na podměty jako je hmat a chuť. Díky tomu, že si všech pět smyslů nedokáže složit dohromady a následně reagovat, náš Narek se všemu směje. Smích mu život ulehčil, ale nemá plnohodnotný život.
Matka Narka je bez vzdělání a nedokáže Narkovi dát všechnu péči k jeho rekonvalescenci, a proto vás žádáme o pomoc.
Staňte se adoptivními rodiči na dálku.
Co naše adopce na dálku obsahuje: Narek podle lékařů má šanci k lepšímu životu, a tak potřebuje neustále navštěvovat lékaře rehabilitace i logopedické konzultace, kde se zkoumá a zvažují jeho další kroky. My jako vowa jsme rehabilitace pro tento rok zajistili, a díky tomu se poprvé od úrazu postavil na své vlastní nohy. Zakoupili jsme mu kočárek, který si matka nedovolila koupit ze svých peněz. Matce jsme zakoupili pomůcky pro malou živnost v pedikůře, ale stále to nestačí.
Chcete mu pomoci a doprovázet ho alespoň takto na dálku jeho životem?
Pokud ano, pošlete nám email na vowacz@gmail.com . Následně Vás poprosíme o vyplnění dotazníku, který vám následně zašleme.
Děkujeme

Osobní údaje a autorská práva

všechny materiály na těchto webových stránkách jsou chráněny autorským právem a jakékoliv neoprávněné použití jakýchkoliv materiálů z těchto stránek může znamenat porušení zákonů o autorských právech, zákonů o ochranných známkách a jiných zákonů. © VOWA 2020

k osobním údajům, které poskytujete vyplněním registračních formulářů na těchto stránkách, je přistupováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a bude s nimi nakládáno ve smyslu tohoto zákona
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one